МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ “ВЗАЄМОДІЯ НАУКИ ТА ТЕХНІКИ В УМОВАХ СЬОГОДЕННЯ” (м.Рига, Латвійська Республіка)

Кандидат архітектури, доцент кафедри дизайну Косаревська Р.О. та кандидат архітектури, доцент кафедри інформаційних технологій в архітектурі Левченко О.В. взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Взаємодія науки та техніки  в умовах сьогодення», що проходила 3-4 листопада 2022 року в ISMA University of Applied Sciences (Riga, the Republic of Latvia) за підтримки Центру українсько-європейського наукового співробітництва.

Вони отримали сертифікати із зазначенням обсягу підвищення кваліфікації (15 годин – 0,5 кредиту ECTS) та збірник тез міжнародної науково-практичної конференції з надрукованою роботою “ARCHITECTURE AND DESIGN FOR HIGHER EDUCATIONIN BIM-ARCHICAD” / “АРХІТЕКТУРА ТА ДИЗАЙН ДЛЯ ЗВО В ВІМ-ARCHICAD” (https://doi.org/10.30525/978-9934-26-264-7-23).

Online-проєктування в ВІМ-Archicad потребує певної підготовки, консолідації з колегами, якісного сервісу для Bimcloud та інтернет-мережі, але така колаборація між студентами є трендом проєктної галузі в країнах ЄС та взагалі в світі, тобто студенти отримують актуальний досвід в навчальному процесі. Досвід проведення Online-презентацій забезпечується ресурсами від Graphisoft, а для їх використання потрібен лише браузер. Також були представлені приклади підсумкових робіт студентів спеціальностей 022 «Дизайн» та 191 «Архітектура та містобудування», які були виконані у КНУБА.