Сертифікат підвищення кваліфікації у TECHNISCHE HOCHSCHULE LÜBECK (GERMANY), Косаревська Р.О.

Участь у Міжнародній програмі підвищення кваліфікації «СТВОРЕННЯ СУЧАСНОГО ЕЛЕКТРОННОГО КУРСУ НА ПЛАТФОРМІ MOODLE» у TECHNISCHE HOCHSCHULE LÜBECK, GERMANY (2022)

Кандидат архітектури, доцент, доцент кафедри дизайну КНУБА Косаревська Р.О. взяла участь у Міжнародній програмі підвищення кваліфікації науково-педагогічних та педагогічних працівників закладів освіти «СТВОРЕННЯ СУЧАСНОГО ЕЛЕКТРОННОГО КУРСУ НА ПЛАТФОРМІ MOODLE», що проходив з 14.11 до 21.12.2022 р. у TECHNISCHE HOCHSCHULE LÜBECK (GERMANY).

Вона отримала загальні, ключові та професійні компетентності, відповідно до Програми, зокрема професійно-педагогічна, соціально-громадянська, загальнокультурна, мовно-комунікативна, інформаційно-цифрова, а також сертифікат із зазначенням обсягу підвищення кваліфікації (60 годин – 2 кредити ECTS).

Moodle (Modular Object-Oriented Dynamic Learning Environment) – це модульне об’єктноорієнтоване динамічне навчальне середовище, яке називають також системою управління навчанням (LMS), системою управління курсами (CMS), віртуальним навчальним середовищем (VLE) або просто платформою для навчання, яка надає викладачам, учням та адміністраторам дуже розвинутий набір інструментів для комп’ютеризованого навчання, в тому числі дистанційного. Moodle можна використовувати в навчанні школярів, студентів, при підвищенні кваліфікації, бізнес-навчанні, як в комп’ютерних класах навчального закладу, так і для самостійної роботи вдома. Moodle – це найбільш досконала й поширена в Україні та у світі система такого призначення, яка застосовується й у КНУБА. За статистикою, використання платформи Moodle у світі перевищило використання усіх інших платформ разом узятих.