Київський національний університет будівництва і архітектури, BIMcenter КНУБА взяв участь в засіданні ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

Київський національний університет будівництва і архітектури, BIMcenter КНУБА взяв участь в засіданні ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИКомітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування запросив викладачів КНУБА, відповідно до Плану своєї роботи на період десятої сесії Верховної Ради України IX скликання, взяти участь на круглому столі на тему: “Запровадження будівельного інформаційного моделювання (ВІМ-технологій) на всіх етапах життєвого циклу об’єктів”.

ВІМ для відбудови України. Готовність освіти відтворювати конкурентоспроможний кадровий потенціал_KNUBA_01

В межах науково-педагогічної роботи, ініціативна група та BIMcenter КНУБА взяли участь в підготовці презентації про впровадження ВІМ в КНУБА, підготовці зауважень до проєкту закону та обговорення проєкт закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження будівельного інформаційного моделювання (BIM-технології) на всіх етапах життєвого циклу об’єктів та науково-технічного супроводу об’єктів, удосконалення процедури обстеження об’єктів, прийнятих в експлуатацію в установленому законодавством порядку” (реєстр. №6383), що готується до розгляду Парламентом у другому читанні; створення правових умов для використання сучасних технологій будівельного інформаційного моделювання, застосування BIM в проєкт відбудови та відновлення міських територій України.
Голова Комітету  –  О.ШУЛЯК

Склад ініціативної групи:
к.арх., доц., доц. каф. Інформаційних технологій в архітектурі, КНУБА
Левченко Олексій Вікторович
к.арх., ст.викл. каф. Інформаційних технологій в архітектурі КНУБА
Антоненко Надія Володимирівна
к.арх., доц., доц. каф. Дизайну КНУБА
Косаревська Раддаміла Олександрівна
д.арх., проф., зав. каф. Інформаційних технологій в архітектурі, КНУБА
Товбич Валерій Васильович
д.е.н., проф., проректор з міжнародних зв’язків, КНУБА
Бондар Олена Анатоліївна