2023_BIM_КНУБА_АРХ - BIMprove

Вебінар про BIM для студентів та викладачів КНУБА з стейкхолдером BIMprove (Ukraine)

КНУБА, Архітектурний факультет, кафедра Інформаційних технологій в архітектурі та партнери BIMprove (Ukraine) провели відкритий вебінар-лекцію про BIM

Вебінар-лекція про BIM для студентів та викладачів КНУБА проходила в online форматі з стейкхолдером BIMprove (Ukraine): Віталій Виноградов (CEO BIMprove).

KNUBA-ITA-BIM-PROVE
KNUBA-ITA-BIMprove

Студенти дізналися про досвід роботи на ринку з ВІМ та тенденції напрямів в інформаційному забезпеченні діяльності архітектурно-будівельної галузі.

Інформаційна підтримка про перспективність технології BIM та її актуальність в Україні, Autodesk Revit – як інструмент ВІМ – проєктування, про сучасні тенденції, всі можливості BIM індустрії, «підводні камені» та куди розвивається індустрія в Україні, чи є потреба у фахівцях в цій галузі, ВІМ проєктування в AEС тощо.

Віталій Виноградов

BIMprove Team

Favorites BIMprove

Life-Cycle BIM

BIM Levels

Federated model

BIM LOD

BIM in Ukraine

The Future of BIM

BIMprove training

Запрошуємо приєднатися до нашої спільноти Let`s BIMprove, де розповідаємо про:
– інструменти Revit,
– технології, новини, та все, що пов’язано з BIM,
– вакансії у нашій галузі,
– постійно проводимо безкоштовні курси-марафони з Revit.

Приєднуйтесь до української спільноти фахівців та практиків галузі BIM. У нас є багато роботи на майбутнє відбудови нашої країни, тому ми повинні бути готові до всіх випробувань!

Окрема секція «Запитання та Відповіді», студенти наперед підготували питання до спікера, про всі цікавинки Ви можете дізнатися переглянувши запис зустрічі

2023-04-25_KNUBA-BIMprove

Бонус від організаторів

Реєстрація на навчальний курс та спільнота Let`s BIMprove