23-26 ЧЕРВНЯ ВІДБУЛАСЬ 13-А ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СТАН ТА УДОСКОНАЛЕННЯ БЕЗПЕКИ ІНФОРМАЦІЙНО-ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ СИСТЕМ»

Завідувач кафедри д.т.н., професор Хлапонін Ю.І. прийняв участь в роботі  конференції та виступив з доповіддю “Кібербезпека як засіб забезпечення інформаційного суверенітету держави: техніко-юридичний аналіз». Учасниками конференції були представники Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Національного авіаційного університету, ДНУ ”Інститут освітньої політики” МОН України, Інституту проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова, Академії зовнішньої розвідки України, Національного технічного університету  України ”Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”, Київського національного університету будівництва і архітектури та ін.

На розгляд конференції виносились питання кібербезпеки за захисту критичної інформаційної інфраструктури, організаційно правове забезпечення та менеджмент інформаційної безпеки, кіберзлочинність та ін.