ЕКСКУРСІЯ СТУДЕНТІВ 1 ТА 2 КУРСУ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ 125 «КІБЕРБЕЗПЕКА» ТА 123 «КОМП’ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ» НА УНІКАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО

20 грудня студенти, які були переможцями Олімпіади ( https://www.knuba.edu.ua/ii-vseukrayinska-olimpiada-suchasni-metody-ta-mehanizmy-zabezpechennya-informaczijnoyi-bezpeky/ ), відвідали унікальне підприємство ТОВ «Пролог Семікор», яке є єдиним в Україні виробником кремнієвих зливків та пластин для мікроелектроніки. ТОВ «Пролог Семікор» є також одним із провідних в України виробників матеріалів, компонентів та обладнання для сонячної енергетики.

На підприємстві студенти побачили виробництво  різноманітних  монокристалічних кремнієвих зливків, кремнієвих пластини, сонячних модулів і виробів синтетичного корунду. При температурі 1420 градусів Цельсію в спеціальних печах через скляні віконця студенти могли спостерігати магію появи монокристалу…

Студенти побачили на власні очі технологічний процес вирощування зливків кремнію діаметром від 2″ до 8″ і пластини для мікроелектроніки діаметром від

2“ до 6” та виготовлення сонячних панелей.

Учасники екскурсії повернулись до університету з новими ідеями, натхненням, гарним настроєм і бажанням вивчати, досліджувати і впроваджувати нові технології.

Студентів супроводжували завідувач кафедри кібербезпеки та комп’ютерної інженерії професор Юрій Хлапонін, доцент Максим Делембовський та аспірантка Мирослава Власенко.

Юрій Хлапонін, завідувач кафедри кібербезпеки та комп’ютерної інженерії

Розповідь про виробництво

Магія вирощування монокристалу