НОВИНИ ФАІТ

ІІ Всеукраїнська олімпіада “Сучасні методи та механізми забезпечення інформаційної безпеки”

Олімпіада “Сучасні методи та механізми забезпечення інформаційної безпеки”

15, 16 листопада 2023 року на кафедрі кібербезпеки та комп’ютерної інженерії була проведена Олімпіада “Сучасні методи та механізми забезпечення інформаційної безпеки” для студентів 1,2 курсу спеціальності 125 «Кібербезпека» та 123 «Комп’ютерна інженерія», а саме групи КСМ-22, КСМ-23, КСМ-23с, БІКС-22, БІКС-23-1, БІКС-23-2, БІКС-23с.

На Олімпіаді студенти мали змогу продемонструвати комісії свої знання з сучасних методів захисту критичної інформації та налаштувань комп’ютерних мереж.

Голова комісії – завідувач кафедри кібербезпеки та комп’ютерної інженерії, доктор технічних наук, професор Хлапонін Юрій Іванович.

Члени комісії:

Кандидат фізико-математичних наук, доцент Кондакова Світлана Віталіївна;

Старший викладач Клюєва Вікторія Василівна;

Організаторами Олімпіади виступили аспіранти кафедри кібербезпеки та комп’ютерної інженерії Власенко Мирослава Миколаївна та Кондакова Анастасія Михайлівна.

За результатами проведення Олімпіади ми раді вітати переможців, що нагороджені медалями та призами. Головний приз тим, хто зайняв 1 та 2 місця в своїх групах (Бондаренко, Дмітрієв,  Рябцева, Матвєєва, Дещинська, Тарасов, Зубрицький, Ганц, Афонін, Коваленко) – поїздка на підприємство ТОВ «Пролог Семікор», яке є виробником кремнієвих злитків та пластин для мікроелектроніки. ТОВ «Пролог Семікор» є одним з провідних в України виробників матеріалів, компонентів та обладнання для сонячної енергетики та мікроелектроніки.

Бажаємо призерам Олімпіади та всім студентам кафедри успіхів,  нових особистих перемог та нашої спільної Перемоги !