СТУДЕНТИ КАФЕДРИ – СЕРЕД ПРИЗЕРІВ МІЖНАРОДНОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ «ШЛЯХИ ТА МЕХАНІЗМИ ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЙНОГО ПРОСТОРУ УКРАЇНИ ВІД ШКІДЛИВИХ ІНФОРМАЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНИХ ВПЛИВІВ»

4-5 квітня 2019 року в Карпатському Університеті імені Августина Волошина (м. Ужгород) відбулась V Міжнародна студентська олімпіада «Шляхи та механізми захисту інформаційного простору України від шкідливих інформаційно-психологічних впливів».

До участі в Олімпіаді були запрошені 15 студентських команд та їх наукових керівників з провідних вищих навчальних закладів України – з міста Києва, Ужгорода, Одеси,  Харкова, Кропивницького, а також студенти з двох університетів Казахстану.

Кафедрою кібербезпеки та комп’ютерної інженерії КНУБА для участі в олімпіаді була підготовлена та представлена команда «Інформаційний фірмамент» у складі студента 2 курсу спеціальності «Кібербезпека» Дашквича Олександра та студентів 2 курсу спеціальності «Комп’ютерна інженерія» Томин Оксани та Берчука Романа. Науковий керівник команди  – зав. кафедрою д.т.н., професор Хлапонін Ю.І.

За результатами командних змагань команда «Інформаційний фірмамент» зайняла почесне 3 місце. Особливо було відмічено, що команди досконало аргументували мету своїх досліджень та їх актуальність; чітко визначили та виклали їх зміст.

В індивідуальному змаганні наші студенти Олександр Дашкевич та Оксана Томин посіли 3 місце (серед 42 учасників), а Роман Берчук отримав грамоту за активну участь та волю до перемоги. Вони залишили позаду студентів з інших університетів, де тема Олімпіади є напрямом підготовки.