ВИКЛАДАЧІ ТА АСПІРАНТИ КАФЕДРИ ПРИЙНЯЛИ УЧАСТЬ В КОНФЕРЕНЦІЇ PIC S&T-2019

8-11 жовтня 2019 року  в Київському університеті імені Бориса Грінченка,  м. Київ відбулась  Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми інформаційних комунікацій, науки та технологій» (PIC S&T-2019). В рамках міжкафедрального співробітництва та міждисциплінарних досліджень в конференції прийняли участь: завідувач кафедри КБКІ Ю.І. Хлапонін, професор О.В. Сєлюков, доцент С.А. Теренчук, аспіранти кафедри А.Г. Хаддад, Ю.В. Рябчун, Б.М. Єременко, Н.П. Ляліна.

Були представлені наступні публікації: “Compensator of Trajectory Instabilities of Aviation Radar with Aperture Synthesis” – автори A.Selyukov , Y.Khlaponin, Khaldon Araffa, N.Lialina,   та  “Modeling of the Intelligent System of Searching Associative Images” –  автори A.Khaddad , Y.Riabchun, S.Terenchuk , B.Yeremenko.

PIC S&T має на меті створити форум для дослідників як академічних, так і галузевих галузей, щоб поділитися своїми останніми вкладами в наукові дослідження, майбутнім баченням у цій галузі та потенційним впливом у галузях та обмінятися знаннями із спільною метою формування майбутнього Інфокомунікацій.