Проректор з навчально-методичної роботи

Шпаков Андрій Васильович, (Shpakov Andrii) – проректор з навчально-методичної роботи Київського національного університету будівництва і архітектури, кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри менеджменту в будівництві, має дві вищі освіти. На посаду призначений з 01 листопада 2021 року.
Освіту отримав в Київському національному університеті будівництва і архітектури за спеціальністю «Промислове та цивільне будівництво» та «Економіка». Після захисту дисертації на кафедрі організації та управління будівництвом в 2005 р. викладав дисципліни на кафедрі менеджменту в будівництві, займався практичною діяльністю в галузі будівництва, просвітницькою та громадською роботою. Шлях від студента – до викладача, начальника навчального відділу, проректора зайняв 25 років. За цей час було багато проектів, будівельних об’єктів, інноваційних ідей та цікавих людей. Особливої уваги заслуговує колектив рідної кафедри менеджменту в будівництві, згуртований на принципах людяності, професіоналізму та взаємоповаги, який завжди порадить у вирішення професійних питань і підставить плече у тяжкі часи. Робота з колективом навчального відділу допомогла зрозуміти, що управління це не механічна система підпорядкування, а спілкування, обмін думками, взаємодопомога та командна робота заради спільного результату.
Студенти та викладачі КНУБА – це спільнота різних, але талановитих і креативних людей, які можуть змінювати університет і країну на краще. Об’єднувати та надихати їх для сприяння вагомим результатам в царині нових технологій, отриманню знань в атмосфері поваги для досягнення добробуту, слави – це наша спільна мета. Сприяти цьому – одне зі стратегічних завдань проректора з навчально-методичної роботи.

Follow by Email