Новини,  НОВИНИ ГІСУТ,  Новини кафедри ГІФ

Викладачі кафедри ГІФ виступили на пленарному засідані МНТК “ГЕОФОРУМ-2024”

На пленарному засідання МНТК “ГЕОФОРУМ-2024” з доповіддю “Стан та шляхи розвитку національної системи геодезичного відліку” виступив віце-президент Українського товариства геодезії та картографії, завідувач кафедри геоінформатики і фотограмметрії, професор, доктор технічних наук, Юрій Карпінський, співаторами якої є Роман Висотенко та Данило Кінь.

У своєму виступі Юрій Карпінський детально представив існуючу структуру Державної  геодезичної референцної системи координат УСК-2000, проблеми її використання в сфері земельних відносин та Державного земельного кадастру і презентував шляхи розвитку національної системи геодезичного відліку.

Запропоновані шляхи розвитку національної системи геодезичного відліку детально розглядалися на спеціальному засіданні круглого столу присвяченому 20 річчю Державної геодезичної референцної системи координат.

Також Юрій Карпінський був нагороджений почесною відзнакою імені професора А. Д. Моторного від громадської спілки “Українське товариство геодезії і картографії”.

Матеріали доповіді доступні за посиланням: http://zgt.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/Шляхи-розвитку-УСК-2000-Карп.pdf

З фотоархіву конференції: https://v.gd/aOipee

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram