Новини кафедри ТЕХНОЛОГІЙ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

27 березня святкує свій ювілейІрина Богданівна Кордуба – доцент кафедри технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці Київського національного університету будівництва і архітектури, кандидат технічних наук, член громадської ради з питань екології при Міністерстві розвитку громад та територій України.

Ірина Богданівна працює на кафедрі з 2019 року, активно займається науково-педагогічною діяльністю. Має більше 20 публікацій, (в тому числі монографії,  наукові праці опубліковані у вітчизняних і міжнародних рецензованих фахових виданнях, публікації у періодичному виданні, яке включено до наукометричної бази Scopus, публікації Web of Science).

Напрями наукової діяльності пані Ірини: Екологічна безпека ядерної енергетики, радіоекологія, техногенна безпека, кліматична безпека енергетики, техноекологія, енергетичне забезпечення сталого розвитку.

Трудовий колектив кафедри вітає іменинницю та бажає подальшої плідної праці та щасливої долі!