Шамич Олександр Миколайович

Шамич Олександр Миколайович

доктор психологічних наук, професор
професор кафедри політичних наук і права (сумісн., 0,25 ст.)

shamych.om@knuba.edu.ua

 

Тел. (073)047-65-19

 

 

 

Підвищення кваліфікації:

Свідоцтво про підвищення кваліфікації. 2021 р.

В 1995 р.  закінчив Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”(факультет інформатики та обчислювальної техніки) — інженер-системотехнік, у 1999 р. Національний університет фізичного виховання і спорту України (олімпійський та професійний спорт) — тренер-викладач з футболу, в 2013 з відзнакою, магістратуру Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» (правознавство) — юрист.

У 2011 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.07 – Теорія і методика виховання. У 2014 р. отримав вчене звання доцента. У 2020 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора психологічних наук за спеціальністю 19.00.01. – Загальна психологія, історія психології. Тема дисертації: “Психологія самореалізації особистості в параолімпійському спорті”. У 2021 р. отримав вчене звання професора. Член експертної комісії з психології та педагогіки Міністерства освіти і науки України.

Нагороджений відзнаками: Київського міського голови — Нагрудним знаком «Знак пошани», Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту «Почесний працівник фізичної культури і спорту» та «За активну громадську діяльність», Української православної церкви Київського патріархату орденом Святого Миколая Чудотворця, подякою Служби безпеки України, почесними грамотами Міністерства внутрішніх справ УкраїниКиївської міської державної адміністраціїФедерації футболу України, Федерації футболу м. Києва.

Співавтор книги «Київський футбол на межах часів. Люди, події, факти. Суддівство матчів (1913—2013 р.р.)». Автор понад 70 навчально-методичних та наукових робіт в галузі педагогіки, психології, а також фізичної культури і спорту. 

Навчальні дисципліни:

  • Психологія

Наукові праці Шамич О.М.

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram