Минулі конференції,  НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ КНУБА

ПІДСУМКИ РОБОТИ VIII МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «АРХІТЕКТУРА ІСТОРИЧНОГО КИЄВА. АРХІТЕКТУРА ТА ДИЗАЙН – ВІДНОВЛЕННЯ КРАЇНИ», ЯКА ПРОХОДИЛА В МЕЖАХ МІЖНАРОДНОГО НАУКОВО-ТЕХНІЧНОГО ФОРУМУ «АРХІТЕКТУРА ТА БУДІВНИЦТВО: ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ. НАУКА, ТЕХНОЛОГІЯ, ПРАКТИКА» (2022)

Успішно завершила свою роботу VIII Міжнародна науково-технічна конференція «Архітектура історичного Києва. Архітектура та дизайн – відновлення країни», яка проходила в межах наукового форуму «Архітектура та будівництво: Відновлення України. Наука, технологія, практика» в онлайн-форматі 17-18 листопада 2022 р. у Київському національному університеті будівництва і архітектури.

Секція 4. Архітектура історичного Києва. Інформаційні технології в архітектурі.

Керівник: ТОВБИЧ Валерій Васильович, доктор архітектури, професор, завідувач кафедри інформаційних технологій в архітектурі КНУБА.

Заступник керівника: ЛЕВЧЕНКО Олексій Вікторович, кандидат архітектури, доцент, доцент кафедри інформаційних технологій в архітектурі КНУБА.

Секретар секції: КОЗАКОВА Олена Миколаївна, кандидат архітектури, доцент кафедри інформаційних технологій в архітектурі КНУБА.

Секція 5 Дизайн та мистецтво, культурні традиції і сучасні тенденції.

Керівник: ТРЕТЯК Юлія Вікторівна, доктор архітектури, професор, завідувач кафедри дизайну КНУБА.

Заступник керівника: КОСАРЕВСЬКА Раддаміла Олександрівна, кандидат архітектури, доцент, доцент кафедри дизайну КНУБА.

Секретар секції: АНТОНЕНКО Надія Володимирівна, кандидат архітектури, старший викладач кафедри інформаційних технологій в архітектурі КНУБА.

Головною метою та місією форуму був обмін досвідом науковців України та країн Європейського Союзу у розв’язанні актуальних проблем в архітектурно-будівельній галузі та дизайні на державному і комерційному рівні в умовах воєнного стану.

До друку у секції 4 та 5 було подано 74 тез доповідей.

Свої ідеї та доробки висвітлили 56 науковців з провідних установ Польщі та України, зокрема Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu, Politechnika Warszawska, Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki, Національний авіаційний університет, Національний технічний університет «Дніпровська політехніка», Національний університет “Запорізька політехніка”, Національний університет «Львівська політехніка», Інститут архітектурного менеджменту, Хмельницький національний університет, Харківський національний університет будівництва і архітектури, Київська державна академія декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім.М.Бойчука.

З них викладачів КНУБА – 32,

аспірантів КНУБА – 6.

Вони отримали сертифікати із зазначенням обсягу підвищення кваліфікації (15 годин – 0,5 кредиту ECTS) та збірник тез міжнародної науково-технічної конференції з надрукованою роботою.

У роботі секцій взяли участь студенти КНУБА, які разом з науковими керівниками оприлюднили свої напрацювання, зокрема

спеціальність 022 «Дизайн» – 20 студентів,

спеціальність 191 «Архітектура та містобудування» – 27 студентів.

Учасники виступили з доповідями, в тому числі наші партнери «Allbau Software GmbH» авторизований партнер «ALLPLAN, PLANBAR PRECAST, BIMPlus – Nemetschek AG» та компанія «ЛІРА САПР», LIRALAND Group.

Найбільш активні студенти отримали Подяки за кращу доповідь, а саме: ДЕНИСЕНКО Анна Василівна, КУНЬ Софія Іванівна, МАСЛОВЕЦЬ Альона Олексіївна (науковий керівник – д.арх., професор, завідувач кафедри дизайну архітектурного середовища Тімохін В.О.); ШУЛЯР Андрій Олегович (науковий керівник – к.арх., доцент, доцент кафедри інформаційних технологій в архітектурі Левченко О.В.); ЄВДОКИМЕНКО Анна Сергіївна, НОВАЧУК Ігор Олександрович (науковий керівник – д.арх., професор, завідувач кафедри дизайну Третяк Ю.В.).

Шановні друзі, учасники та партнери! Щиро вдячні Вам за участь у нашій конференції. Бажаємо Вам успіхів у подальшій науковій роботі і чекаємо зустрічі на наступних наших заходах.

Матеріал підготували:

к.арх., доцент, доцент кафедри дизайну Косаревська Р.О.,

к.арх., доцент, доцент кафедри інформаційних технологій в архітектурі Левченко О.В.

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram