НОВИНИ КНУБА

“Новорічні пригоди Грінча у КНУБА”

У КНУБА, на платформі Волонтерського Простору ART- сфера, разом з СРДА, відбулася низка розважально-інтерактивних передноворічних заходів.

Малечу зустрічали чарівні феї та ельфи з РСС КНУБА та на диво, слухняний Грінч – який зазвичай краде Різдво, але наш, навпаки, приніс позитивну, теплу та прикольну атмосферу дітям.

Новорічна фотозона, класна музика, теплі обійми при зустрічі, трохи руханок, мультфільм про головного персонажа – Грінча, і солодкі подарунки – принесли дітям – які вимушено покинули рідні домівки, друзів і улюблені іграшки, та зараз мешкають у нашій незламній столиці – трішки тепла, затишку і віри в магію.

Все у них буде добре, бо магічні котики ЗСУ наближають нашу ПЕРЕМОГУ.

Дякуємо батькам, малечі та всім організаторам, які допомогли створити атмосферу свята. Слава Україні!

Своїх слухнясиків шукайте за посиланнями нижще, обирайте світлини на згадку, які Вам подобаються, чекатимемо Вас на наступний рік. МИРУ І ПЕРЕМОГИ!!!

ЦКД_Переглянути фотозвіт