![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/foto-1-1140x587.jpg)
Профорієнтаційна робота кафедри ЗБК
У рамках профорієнтаційної роботи та популяризації будівельної галузі Фесенко Олег Анатолійович, доцент кафедри залізобетонних та кам’яних конструкцій КНУБА 6 травня 2024 року відвідав Білоцерківський ліцей – гімназію №12 Білоцерківської міської ради Київської області.
Олег Фесенко виступив перед учнями одинадцятих класів, поспілкувався з директором ліцею Олексієм Панасовичем Вітюком і його заступниками з навчально-виховної роботи.
Під час зустрічі майбутнім абітурієнтам надали інформацію щодо переліку факультетів, спеціальностей та освітніх програм КНУБА, а також умови вступу до університету.
На зустрічі було зазначено, що вибір фаху будівельника – це крок у мирне майбутнє. Крок до отримання творчої та перспективної спеціальності, яка потребує високих компетенцій. Наявність вищої технічної освіти є відмінною стартовою сходинкою для подальшого кар’єрного зростання, як у практичній сфері, так і в науковій.
Віра Колякова, вчений секретар кафедри ЗБК
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/foto-2-1-1024x576.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/8-75x75.png)
Пам’ятаємо подвиг кожного
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/baner-sety-vstup-bakalavr-24-1-1-500x380.jpg)
Електронні кабінети вступників розпочнуть роботу 1 липня
27 Червня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-25_15-29-28-500x380.jpg)
25 травня 2023 року кафедра технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці ФІСЕ прийняла участь в ФЕСТИВАЛЬ НАУКИ
26 Травня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/kravchenko-st-500x380.jpg)