Новини,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФУПП

Урочиста церемонія вручення дипломів на факультеті урбаністики та просторового планування

1 лютого в стінах університету відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам-магістрам факультету урбаністики та просторового планування.
Для багатьох вже бувших студентів та студенток цей день знаменував перехід до дорослого життя. Отримання диплому про закінчення вишу – це знаменна подія, адже воно знаменує собою початок нового етапу, сповненого як нових можливостей, так і викликів. Тому важливо, щоб цей день назавжди залишився в пам’яті випускників як світле свято нового початку.
Декан факультету, завідувачі кафедр, гаранти освітніх програм та викладачі виступили з щирими та теплими словами привітання, побажавши випускникам успішної кар’єри та особистісного зростання.
Промовці наголосили, що 2023 рік випустив у світ талановитих та ерудованих фахівців, які, незважаючи на складні життєві обставини, пандемію та повномасштабну війну, змогли успішно завершити навчання та здобути ґрунтовну освіту.
Випускники, у свою чергу, висловили слова вдячності та глибокої поваги професорсько-викладацькому складу, керівництву та співробітникам університету за знання та підтримку протягом років навчання.
Дорогі випускники, щиро вітаємо вас з отриманням дипломів! Бажаємо вам впевненості в собі, непохитної віри в успіх, щасливої долі у вільній та переможній Україні!

доц. Тригуб Р.М., заступник декана ФУПП