Новини,  НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФУПП

Урочиста церемонія вручення дипломів на факультеті урбаністики та просторового планування

1 лютого в стінах Київського національного університету будівництва і архітектури відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам-магістрам Факультету урбаністики та просторового планування.

Для багатьох вже колишніх  студентів та студенток цей день знаменував перехід до дорослого життя. Отримання диплома про закінчення вишу – це віхова подія, адже знаменує собою початок нового етапу, сповненого як широких можливостей, так і викликів. Тому важливо, щоб цей день назавжди залишився в пам’яті випускників як світле свято початку дорослого життя.

Декан факультету, завідувачі кафедр, гаранти освітніх програм та викладачі виступили з щирими та теплими словами привітання, побажавши випускникам успішної кар’єри та особистісного зростання.

Промовці наголосили, що в 2023 році КНУБА  випустив у світ талановитих та ерудованих фахівців, які, незважаючи на складні життєві обставини, пандемію та повномасштабну війну, змогли успішно завершити навчання та здобути ґрунтовну освіту.

Випускники, у свою чергу, висловили слова вдячності та глибокої поваги професорам та викладачам, керівництву та співробітникам університету за знання та підтримку впродовж років навчання.

Дорогі випускники, щиро вітаємо вас з отриманням дипломів! Бажаємо вам впевненості в собі, непохитної віри в успіх, щасливої долі у вільній та переможній Україні!

Тригуб Р.М., доцент  ФУПП

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram