НОВИНИ БФ,  НОВИНИ КНУБА,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

Зустріч омбудсмена зі студентами будівельного факультету

На будівельному факультеті відбулась чергова зустріч студентів спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» освітня програма «Промислове і цивільне будівництво» з університетським омбудсменом Андрієм Росинським. Він розповів про свою діяльність, яка впровадилась з метою захисту прав та академічних свобод студентів, підвищення ефективності та прозорості процедур, пов’язаних із забезпеченням освітнього процесу, а також для підтримки соціальних ініціатив і формування активної громадянської позиції студентів.

Також на зустрічі був присутній психолог, який розповів студентам про можливість здобувачів отримання психологічної підтримки в університеті та поза його межами.

Проговорювалися теми булінгу (цькування), а також здобувачі підтримали курс дотримання академічної доброчесності в університеті.