Новини,  Новини кафедри будівельних машин,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

MINING & MINERALS EXPO – 2023. ЗУСТРІЧ ІЗ РОБОТОДАВЦЯМИ

Друзі! Сьогодні мав приємну можливість не тільки відвідати роботу VII Міжнародної спеціалізованої виставки гірничодобувної промисловості Mining & Minerals Expo, що проходить у Міжнародний Виставковий Центр 17–19 жовтня 2023, але й провести декілька зустрічей із роботодавцями, зацікавленими у фахівцях інженерних спеціальностей.

Mining & Minerals Expo – це унікальна можливість дізнатися про найновіші розробки й технології у сфері видобутку корисних копалин та гірництва. На виставці представлено новітні продукти та рішення для гірничої, гірничо-металургійної й дорожньої галузей.

Користуючись нагодою, запросив роботодавців у сфері гірничодобувної промисловості та комунальної техніки до КНУБА Офіційна сторінка на Всеукраїнський форум-виставку, який відбудеться 26 жовтня о 10:00 за підтримки Будівельної Палати України (місце проведення: м. Київ, вул. Преображенська, 2а). Реєстрація на форум-виставку https://forms.gle/86ytqEgVqbvsMQAV7

Володимир Рашківський
завідувач кафедри будівельних машин КНУБА