Новини,  НОВИНИ КНУБА

Відкрита першість з футболу студентського самоврядування КНУБА 2024

У пʼятницю – 22 березня – відбулась першість з футболу серед команд закладів вищої освіти Києва та Київщини на стадіоні КНУБА. Перший в історії розіграш турніру відкривали:  ректор КНУБА Петро Куліков, заступник керівника Офісу Президента України Олексій Дніпров, Президент Академії туризму України Володимир Федорченко, голова студентського самоврядування КНУБА Джастін-Людвиг Варга та інші поважні гості.

Команда нашого університету без поразок пройшла до фіналу розіграшу та зустрілась у фінальній грі з командою НУБІП України, показавши високу футбольну майстерність, справжній командний дух та жагу до перемоги.

Перше місце в змаганнях посів колектив НУБІП України,

друге місце – КНУБА,

третє місце – КНУ ім Тараса Шевченка.

Вітаємо нашу команду з прекрасним результатом перед домашніми трибунами та бажаємо подальших успіхів!

Велика вдячність усім, хто допомагав організовувати спортивне свято в КНУБА.

Джастін Варга, голова студентського самоврядування