Афіша конференцій,  КОНФЕРЕНЦІЇ,  Новини,  НОВИНИ КНУБА

III Міжнародна науково-практична конференція «Девелопмент нерухомості: інновації та трансформації»

23-24 травня 2024 року в Київському національному університеті будівництва і архітектури пройде IIІ Міжнародна науково-практична  конференція  ««Девелопмент нерухомості: інновації та трансформації». Модератор – Кафедра землеустрою і кадастру КНУБА. Конференція відбудеться за підтримки Міністерство освіти і науки України, Департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації, Громадської організації “Всеукраїнська Спілка Сертифікованих Інженерів-Землевпорядників”, Науково-дослідного інституту Геодезії  і картографії Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, Держкадастру.

Мета проведення заходу: впровадження нових знань та технологій у галузі управління земельними ресурсами та розвитку нерухомості для землевпорядників, оцінювачів, геодезистів, містобудівників та архітекторів; розвиток співпраці між науковцями, інженерами та представниками бізнесу.

Напрями роботи конференції:

– Девелопмент нерухомості: інноваційні підходи;

– Регулювання землекористування для забезпечення сталого розвитку територіальних громад;

– Сучасні шляхи трансформацій просторового розвитку;

– Ефективність землекористування;

– Управління земельними ресурсами в умовах децентралізації.

1. Робочі мови конференції: українська, англійська.

2. Форми участі в конференції – дистанційна (презентаційна доповідь в Zoom).

3. Публікація Тез доповідей в електронному збірнику тез конференції.

До 28 квітня необхідно зареєструватися за ПОСИЛАННЯМ та надіслати тези доповідей електронною поштою на адресу doings.land@gmail.com

Отримати більш детальну інформацію Ви зможете звернувшись до секретаріату конференції за тел. +38 (097) 679 6644 Михальова Марія Юріївна або  +38 (050) 037 8179 Лізунова Аліна Петрівна та на електронну пошту конференції doings.land@gmail.com

Аліна Лізунова, доцент кафедри землеустрою і кадастру