![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/jvv_13092023_1.jpeg)
Обговорення освітньої програми на кафедрі теплотехніки КНУБА
Щорічно на кафедрі теплотехніки проводяться семінари, метою яких є обговорення з внутрішніми та зовнішніми стейкхолдерами змісту освітніх програм підготовки фахівців. Після наданих рекомендацій в контексті вимог сучасного ринку праці та інтеграції до європейського освітнього простору виконуються оновлення освітніх програм.
13 вересня 2023 року на кафедрі теплотехніки було проведено семінар-дискусію на тему: «Освітня програма: компетенції, результати навчання та вектори підготовки здобувачів освіти». На засіданні розглянули освітньо-професійну програму «Енергетичний менеджмент, енергоефективні муніципальні та промислові теплові технології» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 144 «Теплоенергетика».
В обговорені освітньої програми брали участь гарант освітньої програми, професорсько-викладацький склад кафедри, студенти та представник зовнішнього стейкхолдера Роман Остапович директор ТОВ «Ромстал Україна». Гарант освітньо-професійної програми Крістіна Габа ознайомила присутніх зі змістом освітньої програми в контексті її мети, компетентностей, результатів навчання та структури вивчення дисциплін. Обговорили механізм обрання освітніх компонент вибіркових навчальних дисциплін та їх перелік. В порядку обговорення визначились щодо професійних компетентностей сучасного інженера з врахуванням побажань потенційного працедавця.
Дякуємо за цікаву зустріч і вже плануємо нові!
Слава Україні! Разом до Перемоги!
Заст. декана ФІСЕ, доцент кафедри теплотехніки, к.т.н. Наталія Чепурна
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/jvv_13092023_2.jpeg)
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_6_2024-03-04_20-44-19-500x380.jpg)
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ КНУБА
4 Березня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/msg537608383-11670.jpg)
ЧИМ ЗАЙМАЄТЬСЯ ГІСУТ ЛІТОМ?
27 Червня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/1-15-500x380.jpg)