НОВИНИ ФІСЕ

Першокурсники ФІСЕ на екскурсії в бібліотеці КНУБА

З 19 вересня 2023 року для студентів-першокурсників факультету інженерних систем та екології розпочалися екскурсії до бібліотеки КНУБА. Першими відвідали екскурсію студенти гр. БЦІ-23-8 та гр. ВВ-23с на чолі зі студкураторами.

Наших студентів біля великого читального залу привітно зустріли співробітники бібліотеки під керівництвом Ольги Наконечної, які провели екскурсію та надали інформацію про особливості роботи відділів, а також ознайомили з інформаційним простором бібліотеки, який допомагатиме у подальшому навчанні.

Вражень у студентів, які вперше завітали до нашої бібліотеки вистачить на довго: знайомство з читальними залами, архівом, відділом стандартизації, відділом іноземної літератури та багатим книжковим фондом.

Висловлюємо величезну подяку директору бібліотеки КНУБА Інні Костеріній та всім працівникам бібліотеки за мандрівку в чарівний світ книжок!

Бажаємо Вам натхнення і вдячних читачів та сподіваємось, що такі екскурсії стануть традиційними!

Заст. декана з навчально-виховної роботи ФІСЕ Наталія Чепурна