НОВИНИ ФАІТ

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ КНУБА

03 березня 2024 року в КНУБА проводився день відкритих дверей.

Локація факультету автоматизації і інформаційних технологій, на якій працювали завідувачі кафедр, викладачі та здобувачі факультету була представлена достатньо потужно.

Завідувачі та викладачі кафедр надали повну інформацію щодо освітніх програм спеціальностей кожної галузі знань, які впроваджені на факультеті.

При спілкуванні з майбутніми здобувачами освіти були надані відповіді на актуальні питання: можливість навчання за дистанційною формою, формат навчання та мобільність навчання в КНУБА при отриманні освіти, кількість бюджетних місць на різних спеціальностях та вартість навчання у КНУБА.

Також була надана інформація про особливості вступної компанії у КНУБА, етапи та терміни вступної компанії у 2024 році.