Новини,  Новини кафедри будівельних машин,  НОВИНИ ФАІТ

Зустріч студентів КНУБА із представниками компанії «ГІДРО-ГІД»

12 жовтня о 10:30 за допомогою комунікаційної технології Zoom відбулася зустріч з представниками компанії «ГІДРО-ГІД», що надає інженерний супровід у питаннях промислового гідравлічного та пневматичного обладнання, систем мастила та систем автоматизації виробництва.

На зустрічі були присутні студенти спеціальностей «Галузеве машинобудування», «Прикладна механіка» та «Інформаційні системи та технології», а також викладачі кафедри будівельних машин і кафедри машин та обладнання технологічних процесів КНУБА.

Рекламний слоган компанії «ГІДРО-ГІД» — Знаємо детально про кожну деталь https://h-g.com.ua/ua/about_us. Представник компанії Вячеслав презентував місію та цінності компанії, розповів студентам про вакансії в компанії та вимоги до кандидатів, умови праці та актуальні заробітні плати у сфері гідравлічного обладнання, поділився своєю історією працевлаштування та роботи в компанії.

Контакти для звʼязку: +38 (050) 708-20-97, Анна Войтюк, HR-менеджер.

Зустріч організовано кафедрою будівельних машин КНУБА