![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/2023-10-12-hidro-hid_09.jpg)
Зустріч студентів КНУБА із представниками компанії «ГІДРО-ГІД»
12 жовтня о 10:30 за допомогою комунікаційної технології Zoom відбулася зустріч з представниками компанії «ГІДРО-ГІД», що надає інженерний супровід у питаннях промислового гідравлічного та пневматичного обладнання, систем мастила та систем автоматизації виробництва.
На зустрічі були присутні студенти спеціальностей «Галузеве машинобудування», «Прикладна механіка» та «Інформаційні системи та технології», а також викладачі кафедри будівельних машин і кафедри машин та обладнання технологічних процесів КНУБА.
Рекламний слоган компанії «ГІДРО-ГІД» — Знаємо детально про кожну деталь https://h-g.com.ua/ua/about_us. Представник компанії Вячеслав презентував місію та цінності компанії, розповів студентам про вакансії в компанії та вимоги до кандидатів, умови праці та актуальні заробітні плати у сфері гідравлічного обладнання, поділився своєю історією працевлаштування та роботи в компанії.
Контакти для звʼязку: +38 (050) 708-20-97, Анна Войтюк, HR-менеджер.
Зустріч організовано кафедрою будівельних машин КНУБА
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/03/yzobrazhenye_viber_2024-03-26_16-49-39-773-500x380.jpg)
Перша Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «PROКИЇВ»
26 Березня, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/06/sertyfikat-500x380.jpg)
Акредитація освітньої програми: Водогосподарське будівництво і управління водними ресурсами та системами
30 Червня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/evrointeg-500x328.jpg)