Новини,  НОВИНИ КНУБА

Перша Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «PROКИЇВ»

26 березня студенти Київського національного університету будівництва і архітектури Єгор Бондаренко та Вікторія Брей взяли участь у роботі Першої Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «PROКИЇВ». Засідання проходило в Колонній залі Київміськради. Девіз конференції підкреслив мету проведення зборів: «Розвиватимемо місто разом. Створюватимемо наукове підґрунтя для прийняття управлінських рішень». До розмови про розвиток столиці  були запрошені не тільки  доктори та кандидати наук, науковці, фахівці з різних профілів і напрямків, а й студенти. Ймовірно це відповідь на зауваження громадян щодо посилення участі молоді у прийнятті рішень щодо розвитку Києва. Розмову розпочав перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.  Його доповідь так і називалася – «Молодь, як найпотужніший ресурс для масштабної трансформації суспільства». Слово було надане кожному учаснику зустрічі. Студенти КНУБА виступили з доповідями: Єгор Бондаренко – з проектом, який стосувався велосипедної  інфраструктури столиці (керівник роботи – професор Куліков П.М.), Вікторія Брей  присвятила свою роботу громадським організаціям, як засобам впливу на розв’язання питань (керівник роботи – Мельник Н.О., директор департаменту економіки  та інвестицій виконавчого органу Київміськради). Після ретельного опрацювання пропозиції  будуть враховані та відображені у розв’язанні питань розвитку столиці.

Вітаємо наших студентів з визнанням їхніх проектів на рівні столиці й бажаємо успіху цим роботам!

Інформаційний центр