Новини,  НОВИНИ КНУБА

ІI Міжнародний воркшоп “Комп’ютерне бачення та інтернет речей”

На виконання меморандуму між КНУБА та Університетом Джихан Сулейманія (Ірак) 11 жовтня 2023 року було проведено ІІ Міжнародний воркшоп “Комп’ютерне бачення та інтернет речей”.

Організаторами воркшопу були професор, доктор технічних наук Юрій Хлапонін та PhD, доцент Намір Касім з Університету Джихан Сулейманія.

Основною метою семінару стало осмислення сучасних досягнень та висвітлення результатів досліджень з усіх аспектів комп’ютерного бачення та Інтернету речей.

На семінарі були представлені доповіді за наступними темами: інтелектуальні транспортні технології; мережі зв’язку; безпека інтернету речей; інтернет речей і розумний дім; промисловий інтернет речей; інтернет речей для бізнесу; інформаційні технології. Усі доповіді були англійською мовою.

У воркшопі взяли участь з доповідями Анастасія Кондакова й Мирослава Власенко, аспіранти кафедри кібербезпеки та комп’ютерної інженерії, Денис Котенко (Технічний керівник Net Full Stack) і доповідачі з Університету Джихан Сулейманія.

Хлапонін Ю.І, завідувач кафедри

кібербезпеки та комп’ютерної  інженерії КНУБА