СПІВПРАЦЯ ФІСЕ З ТОВ «ГРУНДФОС УКРАЇНА» ПРОДОВЖУЄТЬСЯ
НОВИНИ ФІСЕ

Співпраця ФІСЕ з ТОВ “ГРУНДФОС УКРАЇНА” продовжується

Завдяки грантовій допомозі Grundfos на підтримку громад найкращі 15 студентів бакалавріату спеціальностей 194 та 192 освітньої програми Водопостачання та водовідведення отримали додаткову річну стипендію. Ще 3 стипендії будуть надані магістрам після зарахування на відповідні освітні програми.  В рамках Програми наставництва під час проходження виробничої практики студенти 3 курсу разом з керівником доцентом Урядніковою І.В. ознайомились з роботою компанії та відвідали насосні станції ПрАТ «АК Київводоканалу». Вони побачили сучасні насоси, систему знезараження питної води марки Grundfos, встановлені на підвищувальній насосній станції; відвідали артезіанську насосну станцію та котельню, де працює найбільший в Україні насос.

КНУБА – найкраща освіта для сучасних фахівців в галузі будівельної інженерії.

Заступник декана ФІСЕ               Олена Дупляк