НОВИНИ КНУБА

Співпраця архітекторів України та Ізраїлю

З 10 липня 2023 року розпочалось різнобічне співробітництво між фаховим середовищем України та Ізраїлю в архітектурно-будівельній сфері. Було урочисто підписано Меморандум, де Україну представляв завідувач кафедри Основ архітектури та архітектурного проєктування КНУБА, Президент Української академії архітектури, Народний архітектор України, професор Олег Слєпцов. Фахову спільноту Ізраїлю представляв голова найбільшого архітектурного бюро Ізраїлю професор Moshe Tzur.

Відповідно до документа в Ізраїлі відкрито представництво Української академії архітектури. Також відбулось урочисте відкриття виставки в Тель-Авіві під назвою «Війна і архітектура», яку привіз Президент УАА Олег Слєпцов. Обмін досвідом з проєктування, будівництва та навчання у сферах архітектури, містобудування та будівництва з країною, яка розвивається всупереч постійним загрозам війни та частим воєнним діям – це безцінне надбання для подальшого розвитку України.

Гліб Ушаков, доцент кафедри ОААП