НОВИНИ АРХ,  НОВИНИ КНУБА

Урочистий захист бакалаврів кафедри ОААП

Цьогоріч бакалаври кафедри Основ архітектури та архітектурного проєктування КНУБА захищались у новому форматі. Це технологічно інший рівень можливостей, коли створюється суміщення офлайн та онлайн форматів. Завдяки цьому захист проходив у основній лекційній аудиторії Архітектурного факультету, де були присутні члени комісії, студенти та гості. І частина студентів захищала свої дипломи дистанційно. Зображення дипломних проєктів транслювалось на великому екрані. Також була можливість дистанційно спостерігати захист усім охочим у конференції ZOOM. Серед тем робіт представлено чимало актуальних та інноваційних об’єктів. Це і проєктування відновлення забудови після воєнних руйнувань, і важливі соціальні та громадські заклади.

До складу Атестаційної екзаменаційної комісії на кафедрі ОААП увійшли авторитетні діячі у сфері архітектури та архітектурного навчання.

– Голова – Чижевський Олександр Павлович – президент Національної спілки архітекторів України, Заслужений архітектор України, к. арх., лауреат Державної премії України в галузі архітектури.

– Гусаков Володимир Миколайович – Заслужений архітектор України, к. т. н., професор, віце-президент Національної спілки архітекторів України, лауреат Державної премії України в галузі архітектури.

– Віг Янош Яношевич – керівник творчої майстерні “Янош Віг і партнери”, Заслужений архітектор України, лауреат Державної премії України в галузі архітектури.

– Серьогін Юрій Іванович – керівник творчої майстерні “Ю. Серьогін”, Заслужений архітектор України,  лауреат Державних премій України в галузі архітектури.

– Слєпцов Олег Семенович – завідувач  кафедри Основ архітектури та АП, творчий керівник НПАБ «Ліценз і АРХ», д. арх., професор, лауреат Державної премії України в галузі архітектури, Народний архітектор України, президент Української академії архітектури.

– Кривенко Ольга Віталіївна – професор кафедри Архітектурних конструкцій КНУБА, д.т.н.

– Клімова Ірина Володимирівна – к. т. н., доцент кафедри Охорони праці та навколишнього середовища.

• Покотило Костянтин Михайлович – заступник голови, заступник декана Архітектурного факультету, к. ф. н., доцент.

Секретарем комісії був Чайка Володимир Олексійович, інженер І категорії.

Принципову позицію кафедри ОААП сформульовано у таких словах: «Вже другий рік іде російсько-українська війна і ми продовжуємо підготовку і випуск спеціалістів для відбудови країни. Ми розуміємо, як складно нашим студентам, тому їх всіляко підтримуємо і допомагаємо. Сьогодні студенти показали космічний результат, технологічність і довершеність робіт демонструє справжнє захоплення справою, це неймовірно, особливо розуміючи, якою ціною ця праця виконується. Від імені викладачів кафедри Основ архітектури і архітектурного проєктування, Архітектурного факультету КНУБА бажаємо кожному з Вас досягти бажаного професійного рівня і здійснення мрій!»

Члени комісії привітали бакалаврів-архітекторів та наголосили, що неодмінно чекають їх на 5 та 6 курсах магістратури, щоб учитись далі, бо їм треба бути готовими відбудовувати країну.

Дивитись відеофільм про захист бакалаврів ОААП:

Гліб Ушаков, доцент кафедри ОААП

Фото: Володимир Чахоян