Новини,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ

Співпраця зі стейкхолдерами в рамках Всеукраїнського форуму-виставки

В рамках Всеукраїнського форуму-виставки роботодавців будівельної, архітектурної та суміжних галузей «Співпраця освіти та бізнесу в умовах сучасних викликів», що відбувся 27 жовтня 2023 року в Київському національному університеті будівництва і архітектури (КНУБА), здобувачам освіти факультету автоматизації і інформаційних технологій випала приємна нагода поспілкуватися зі стейкхолдерами, дізнатися багато цікавого про підприємства України, на яких в майбутньому ймовірно працюватимуть, нові технології, вакансії та заробітну плату на ринку праці, перспективи щодо фінансування досліджень і замовлення на спільне розроблення нових матеріалів, механізмів та техніки для будівельної галузі.

Цей захід відвідали Олена ГРИБ — менеджер компанії «І.Б.К. Девелопмент», Ілля САЧЕНКО — заступник директора «Altis Construction», Василь ПОЛІЩУК — представник компанії ТОВ «АВТОР», Владислав ГОЦ — генеральний директор «Центербудпроект» корпорації «ДБК-Житлобуд», Олег БУЛАВКА — заступник директора ТОВ «КСМ-ТРАНС».

Висловлюємо щиру подяку за проведену цікаву та корисну зустріч і сподіваємось на подальшу співпрацю!