Новини,  НОВИНИ КНУБА

IV міжнародний форум «ЛЮДСЬКИЙ КАПІТАЛ: НАВИЧКИ ДЛЯ МАЙБУТНЬОГО»

Вітаємо!

16 листопада відбудеться IV міжнародний форум «ЛЮДСЬКИЙ КАПІТАЛ: НАВИЧКИ ДЛЯ МАЙБУТНЬОГО»

Метою Форуму є сприяння інноваційному розвитку національної економіки та інтеграції України у загальноєвропейський кваліфікаційний простір. Ми плануємо досягти цієї мети шляхом визначення пріоритетів та вектору руху системи кваліфікацій, спрямованих на забезпечення ринку праці сучасними навичками та компетентностями.

Участь у форумі «ЛЮДСЬКИЙ КАПІТАЛ: НАВИЧКИ ДЛЯ МАЙБУТНЬОГО» візьмуть: очільники Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Офісу Президента, Європейської Комісії, Європейського фонду освіти, Народні депутати України, Федерація роботодавців, Федерація профспілок, українські та міжнародні експерти, представники українського бізнесу.

Під час Форуму будемо говорити про навички для майбутнього, єдиний загальноєвропейський кваліфікаційний простір, професійні стандарти та успішний старт визнання самоосвіти в Україні. Також говоритимемо про кваліфікації у сфері безпеки та оборони.

Трансляція відбуватиметься на YouTube каналі – youtube.com/@nqa та Facebook сторінці Національного агентства кваліфікацій – facebook.com/nakgovua
Реєстрація на форум за посиланням: go.nqa.gov.ua/form2023

Детальна інформація на сайті форуму: forum2023.nqa.gov.ua

Ми впевнені, що форум стане місцем для обміну цікавими думками. Чекаємо на зустріч з вами!

З повагою, Національне агентство кваліфікацій

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram