ЖУРНАЛ ПОДІЙ

ФІНАЛ STEEL FREEDOM 2022
3 грудня 2022 року відбувся фінал щорічного всеукраїнського студентського архітектурного конкурсу STEEL FREEDOM. В умовах воєнного стану організатори конкурсу змогли провести всі етапи, а студенти з багатьох архітектурних та будівельних університетів України розробити чудові інноваційні проекти! 

Деталі події

 

 

16 листопада 2022 р. на базі кафедри теорії архітектури відбулася відкрита лекція на тему «Організація архітектурного простору виставкових комплексів». Лекцію провів Бистряков Андрій Олександрович – керівник компанії, яка більше 20-ти років займається виставковими комплексами та влаштуванням виставкових стендів як в Україні, так і закордоном. Досвід фахівця-практика є важливим для здобувачів.

 

Деталі події

15.11.22 Міжнародне співробітництво – Варшавський технологічний університет В рамках міжнародного

співробітництва та обміну досвідом на кафедрі теорії архітектури для магістрів
першого року навчання викладається курс лекцій 
професором к
афедра архітектурного та містобудівного проектування Архітектурного факультету Варшавського технологічного університету – Анна Марія Вержбіцька (Anna Maria Wierzbicka).

Деталі події16.07.22 1-го червня в міжнародний день архітектури, на архітектурному факультеті КНУБА, пройшло вручення дипломів магістрам. Вітаємо випускників та їх керівників!

Деталі події

11.04.22 Викладачі кафедри Теорії архітектури прийняли участь у конференції, присвяченої питанням відновлення житлового фонду міст України, що був зруйнований в наслідок варварського нападу країни агресора. Міжнародна конференція пройшла на платформі Zoom. Організатори і учасники – провідні фахівці Польщі і країн Прибалтики.

Деталі події

Кафедра Теорії архітектури оголошує повторний творчий конкурс серед абітурієнтів архітектурного факультету на тему «Будиночок для вуличних тварин».

Деталі події

31.01.22 У грудні 2021 р. викладачі кафедри, а також студенти-магістри пройшли онлайн-тренінг програми “Активні громадяни” від ГО «Агенція сталого розвитку громади» в рамках Active Citizens Ukraine за підтримки British Council Ukraine.

Деталі події

Кафедра Теорії архітектури оголошує творчий конкурс серед абітурієнтів архітектурного факультету на тему «Будиночок для вуличних тварин».

Деталі події

27 листопада 2021 року відбувся фінал щорічного всеукраїнського студентського архітектурного конкурсу STEEL FREEDOM.

Кафедра теорії архітектури потужно виступила цього року! Ми маємо переможців! Спільна команда студентів кафедри теорії архітектури та кафедри основ архітектури та архітектурного проектування посіла 2 призове місце на всеукраїнському студентському щорічному конкурсі STEEL FREEDOM!

Деталі події

24.11.21. Макети студентів кафедри отримали друге життя

Макети, що виконувалися під час навчання в університеті студентами кафедри теорії архітектури, отримали нове життя у дитячому садочку. х.

Деталі події

17.11.2021. 17 листопада, до Міжнардного дня студента, офіційно відкрили Студентський центр олімпійської підготовки КНУБА. Завідувач кафедри теорії архітектури Ковальська Г.Л. і вчений секретар Хараборська Ю.О. разом з представниками деканату архітектурного факультету прийняли участь у заході. Сучасна спортивна зона допоможе студентам підвищувати рішень фізичної підготовки та готуватись до змагань.

Деталі події

10.11.2021. Доцент кафедри теорії архітектури Олійник Олена Павлівна отримала диплом доктора архітектури. Колектив кафедри вітає Олену Павлівну і бажає подальших успіхів.

Деталі події

8.10.2021 На засіданні Вченої ради університету ректор КНУБА урочисто вручив диплом доктора наук викладачці кафедри теорії архітектури Кравченко Ірині Леонідівні, яка успішно захистила дисертаційне дослідження.

Вітаємо Ірину Леонідівну і бажаємо їй подальших успіхів.

Деталі події

4.10.2021 У перший понеділок жовтня відзначають Всесвітній день архітектури. В цей день представники Київської малої академії наук учнівської молоді привітали колег з Київського національного університету будівництва і архітектури, подякували за плідну співпрацю й підтримку секції Архітектури та дизайну Відділення технічних наук Київської МАН, вручили Подяки за багаторічну роботу зі школярами, зокрема декану Архітектурного факультету професору Олександру Володимировичу КАЩЕНКО.

Деталі події

30.09.2021. Шановні колеги і студенти! Викладач кафедри теорії архітектури, кандидат архітектури, доцент Панченко Оксана Олександрівна, яка є Віцепрезидентом ГО «Агенція сталого розвитку громади», запрошує до участі в онлайнтренінгах програми “Активні громадяни” в рамках Active Citizens Ukraine за підтримки British Council Ukraine: https://www.britishcouncil.org.ua/active-citizens

Місце проведення: платформа Zoom

Деталі події

27.09.2021 Кафедра теорії архітектури веде активне співробітництво з проектними і науковими організаціями України в раках договорів про співпрацю.

Деталі події

24.09.21 Викладачі кафедри теорії архітектури отримали дипломи про наукові ступені

Кравченко Ірина Леонідівна – диплом доктора архітектури

Смілка Владислав Анатолійович – диплом доктора технічних наук

Гомон Ольга Олександрівна – диплом кандидата архітектури.

Вітаємо вчених кафедри і бажаємо подальших успіхів.

Деталі події

25.06.2021. На кафедрі теорії архітектури відбулися захисти дипломних проектів бакалаврів 23, 24 і 25 червня. Захисти пройшли на платформі ZOOM. Високий рівень робіт підтвердила Державна атестаційна комісія на чолі з головуючим – заступником Міністра розвитку громад та територій України Негодою Вячеславом Андроновичем. Вітаємо наших випускників і керівників з достойним захистом дипломних проектів. Бажаємо успіхів і творчої наснаги.

Колектив кафедри.

Деталі події

24.06.2021. Другий рік поспіль студенти-магістри кафедри теорії архітектури беруть участь і перемагають у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності 191 “Архітектура та містобудування”, який проходить в Харківському національному університеті будівництва та архітектури.

Деталі події

23.06.2021. Спеціальність 191 «Архітектура та містобудування» на третьому рівні підготовки доктора філософії проходить акредитацію. 22 і 23 червня відбулися зустрічі з експертами на платформі ZOOM.

Деталі події

Вітаємо Анастасію Башкатову з захистом дипломної роботи «Особливості пристосування палацової архітектури України під сучасні громадські функції» і здобуттям освітнього ступеня «магістр». Це можна було досягти лише невтомною працею, помноженою на відповідальність і хист.

Робота отримала найвищу академічну оцінку з можливих – «відмінно».

Деталі події

З 10 по 22 травня 2021 відбулася екзаменаційна сесія для здобувачів 1 курсу рівня магістр архітектури.

Іспит за спецкурсом «Архітектурна діяльність в умовах креативної економіки» (вибіркова компонента для магістрів архітектури) проведено викладачем кафедри теорії архітектури Панченко Оксаною Олександрівною, кандидат архітектури, доцент.

Іспит, який відбувся 25 травня, передбачає захист під час спроектованої атмосфери пітч-сесії для студетів-підприємців, які знайомлять потенційних інвесторів зі своїми інноваційними бізнес проєктами. В межах дисципліни слухачі ознайомилися з політикою та основними документами щодо діяльності у сфері креативних індустрій, дізналися про міжнародні та вітчизняні інструменти підтримки проєктів. Отримали знання з інтелектуальної власності для креативних індустрій, про об’єкти авторського права, патентування та побудови власного успішного комерційного проєкту.

Слухачі отримали теоретичні і практичні навички з підприємницької діяльності у сфері креативних індустрій.

Деталі події

У третій четвер травня українці вже традиційно відзначають #День_вишиванки, до святкування якого долучилися студенти і викладачі кафедри.

Деталі події

На кафедрі Теорії Архітектури 18-го, 19-го і 20-го травня, пройшли захисти дипломних робіт магістрів. Роботи, представлені до захисту, демонстрували високий рівень. Колектив кафедри щіро вітає всіх випускників із захистом!

Деталі події

28 квітня 2021 року в залі засідань університету відбувся публічний захист докторської дисертації доцента кафедри теорії архітектури (за сумісництвом) СМІЛКИ ВЛАДИСЛАВА АНАТОЛІЙОВИЧА на тему «Методологічні основи геоінформаційного містобудівного моніторингу територій населених пунктів» за спеціальністю 05.24.04 – Кадастр та моніторинг земель.

Деталі події

23 квітня 2021 року на он-лайн платформі Microsoft Teams відбувся публічний захист кандидатської дисертації старшого викладача кафедри теорії архітектури ГОМОН ОЛЬГИ ОЛЕКСАНДРІВНИ на тему «Архітектурно-планувальна організація освітніх комплексів «Дитячий садок – початкова школа» за спеціальністю 18.00.02 – Архітектура будівель і споруд.

Деталі події

Запрошення на науково-практичну конференцію “ПРОГНОСТИЧНІ НАПРЯМКИ РОЗВИТКУ СУЧАСНОЇ АРХІТЕКТУРИ”

До участі у конференції запрошуються викладачі, науковці, архітектори-практики, аспіранти і студенти, які навчаються за магістерською програмою спеціальності 191 «Архітектура та містобудування».
Мета конференції полягає у визначенні проблем і шляхів розвитку сучасної архітектурно-містобудівної теорії і практики в контексті наукової та освітньої діяльності кафедри «Теорії архітектури» Архітектурного факультету.

Деталі події

8 квітня 2021 року на он-лайн платформі Microsoft Teams відбувся публічний захист докторської дисертації доцента кафедри теорії архітектури КРАВЧЕНКО ІРИНИ ЛЕОНІДІВНИ на тему «Теоретичні основи формування архітектури закладів неформальної освіти», за спеціальністю 18.00.01 – Теорія архітектури, реставрація пам’яток архітектури. Захист відбувся успішно та Кравченко Ірині Леонідівні спеціалізованою Вченою радою Д 26.056.02 присуджено науковий ступінь доктора архітектури за спеціальністю 18.00.01 – «Теорія архітектури, реставрація пам’яток архітектури».
ЩИРО ВІТАЄМО ТА БАЖАЄМО ПОДАЛЬШИХ УСПІХІВ!

Деталі події

Вітаємо доцента кафедри теорії архітектури Кедровського Петра Павловича з одержанням ІІ премії в конкурсі «Краще видання року» за працю «Петро Кедровський: живопис, графіка. Гармонія лінії та кольору» у номінації «Художня література», що відбувся у Національній академії наук вищої освіти України 30 листопада 2020 року.

Деталі події

Кафедра Теорії архітектури оголошує творчий конкурс серед абітурієнтів архітектурного факультету на тему «Будиночок для вуличних тварин».

Строки подачі робіт – до 30.04.2021

Роботи надсилаються на електронну адресу – archcompos2020@gmail.com

Деталі події

17 грудня 2020 р. на урочистому засіданні Вченої ради університету, присвяченому 90-річчю КНУБА, завідувача кафедри проф. Ковальську Гелену Леонідівнунагороджено подякою Прем’єр-міністра України за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку освіти і науки, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм. Вітаємо і бажаємо подальших успіхів. Деталі події

Кафедра Теорії архітектури оголошує творчий конкурс серед абітурієнтів архітектурного факультету на тему «Будиночок для вуличних тварин». Деталі події

Під час карантину викладачі кафедри теорії архітектури працюють зі студентами дистанційно на платформах zoom, teams тощо. За розкладом проводяться лекції і практичні заняття. Також відбуваються і відкриті лекції. Деталі події

6 жовтня 2020 року було проведено розширенеспільне засідання кафедр теорії архітектури, ландшафтної та туристсько-рекреаційної архітектури та кафедри міського будівництва. На засіданні розглянуто: Деталі події

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС НАУКОВИХ СТУДЕНТСЬКИХ РОБІТ

з галузей знань і спеціальностей 2019/2020 н.р.

Переможці за спеціальністю «Архітектура та містобудування», студенти – магістри 5 курсу кафедри теорії архітектури – Чопик Юлія, Ілюк Ірина (дипломи ІІІ ступеня). Вітаємо! Деталі події

На кафедрі теорії архітектури відбулися захисти дипломних робіт магістрів 25, 26 і 27 травня 2020 р. Відповідно до розпорядження ректора КНУБА щодо дистанційного навчання в період карантину, захисти відбувалися у режимі відеоконференцій за допомогою платформи ZOOM.

Під час проведення захистів студенти зробили графічні презентації своїх робіт і провели доповіді on-line. Також on-line відбулося обговорення і виставлення оцінок. Всі студенти кафедри успішно захистили дипломні роботи.

Деталі події

Запрошення на науково-практичну конференцію

Деталі події

Студенти кафедри теорії архітектури прийняли участь у Міжнародному огляді-конкурсі дипломних проектів по спеціальності «Архітектура», що проходив 14-18 листопада в м. Ташкент, Казахстан в рамках ІХ Міжнародного фестивалю архітектурно-будівельних і дизайнерських шкіл Євразії «The VII international festival of architectural, civil engineering and design schools of Eurasia»

Деталі події

Завідувач кафедри Ковальська Г.Л. пройшла науково-професійне стажування в університеті Collegium Civitas, м. Варшава, Польща

Деталі події

ТИЖДЕНЬ КОНФЕРЕНЦІЙ НА АРХІТЕКТУРНОМУ ФАКУЛЬТЕТІ КНУБА

Співробітники кафедри теорії архітектури прийняли участь у заходах і конференціях, що відбулися на архітектурному факультеті

Деталі події

Викладачі і студенти КНУБА відвідали Міжнародний фестиваль будівництва і архітектури, що проводиться 29-31 жовтня 2019 р. у Міжнародному виставковому центрі. Відвідувачі ознайомились з новітніми тенденціями в сфері архітектурного планування, капітального будівництва, з передовими технологіями і новими матеріалами.

Деталі події

10 жовтня 2019 р. відбулося нагородження переможців 28-го огляду-конкурсу дипломних проектів випускників архітектурних, дизайнерських та художніх спеціальностей закладів вищої освіти, що проводився у м. Рівному.

Деталі події

З 1 по 4 жовтня 2019 року у м. Рівне відбувся 28 огляд-конкурс дипломних проектів випускників архітектурних, дизайнерських та художніх спеціальностей закладів вищої освіти.

Деталі події

АЛЬБОМ-КАТАЛОГ «ГАРМОНІЯ ЛІНІЇ ТА КОЛЬОРУ»

архітектор Кедровський П.П., 2019 рік

Деталі події

Вийшов з друку посібник “КУРСОВЕ АРХІТЕКТУРНЕ ПРОЕКТУВАННЯ”

Деталі події

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram