16.11.23 Відбулася відкрита лекція на тему «Організація архітектурного простору виставкових комплексів»

16 листопада 2022 р. на базі кафедри теорії архітектури відбулася відкрита лекція на тему «Організація архітектурного простору виставкових комплексів». Лекцію провів Бистряков Андрій Олександрович – керівник компанії, яка більше 20-ти років займається виставковими комплексами та влаштуванням виставкових стендів як в Україні, так і закордоном. Досвід фахівця-практика є важливим для здобувачів.

Лекція пройшла на платформі ZOOM, що дало можливість приєднатись студентам архітектурного факультету різних спеціальностей – 191 «Архітектура та містобудування», 022 «Дизайн». Під час лекції відбулася дискусія між лектором і студентами. До обговорення приєднались і викладачі кафедри теорії архітектури. Зважаючи на значний досвід запрошеного лектора щодо організації виставок, а також облаштування внутрішнього простору кіностудій, вирішили запланувати наступну лекцію з Бистряковим А.О. у весняному семестрі.