Кафедра теорії архітектури КНУБА щиро пишається своїми випускниками, які долають професійні вершини за кордоном та створюють дійсно потужні проекти!

Випускниця нашої кафедри Дарина Лисицька, яка отримала ступінь магістра архітектури КНУБА 2019 року, захистила магістерську роботу у Бельгії та створила дійсно потрібний проект!
Ось що про свою роботу каже сама авторка:
“Моя тема була націлена на відновлення занедбаних ділянок на острові Лідо (лагуни Венеція) з розташуванням на цих локаціях ательє забутих італійських ремесел, які втрачають свою популярність на острові Венеції через конкуренцію з продукцією з Китаю, великих орендних цін для розташування ательє і майстерень та знецінення важливості ремесла яке передавалось з покоління в покоління. Моя архітектурна пропозиція націлена на збереження архітектурної спадщини Лідо, заохочення використання місцевих продуктів та оживлення занедбаних територій за допомогою ряду архітектурних втручань. Запропоновані архітектурні інтервенції допоможуть вирішити питання міграції локального населення через відсутність достатньої кількості робочих місць на острові Лідо та підвищать рівень продуктивності острова.”
Захист відбувся в університеті KU Leuven, Brussels campus. Робота Дарини посіла перше місце по всій Бельгії серед інших робіт студентів з усіх бельгійських архітектурних університетів та отримала архітектурну премію Van Hove. Даринка була єдиною учасницею з України. Серед членів Журі були архітектори з Бельгії і Люксембургу які складають Королівську професійну спілку архітекторів.
Вітаємо Дарину Лисицьку!
Щиро пишаємось нашими випускниками!