Виставка картин митця, архітектора, керівника ПП «Творча архітектурна майстерня В. Шкрогаль» ШКРОГОЛЯ Володимира Михайловича.

18 березня 2024 року у фойє архітектурного факультету відбулося відкриття виставки картин митця, архітектора, керівника ПП «Творча архітектурна майстерня В. Шкрогаль» ШКРОГОЛЯ Володимира Михайловича. Володимир Михайлович протягом багатьох років співпарцює з КНУБА, зокрема, з кафедрою теорії архітектури, як заступник голови атестаційної екзаменаційної комісії по захисту дипломних робіт студентів кафедри на рівні бакалавра і магістра. Також Володимир Михайлович є стейкхолдером для випускників архітектурного факультету, адже в його архітектурній майстерні працюють молоді фахівці-архітектори з КНУБА. Бажаємо Володимиру Михайловичу подальших успіхів у професійній діяльності і творчого натхнення.

Кафедра теорії архітектури.