ДРУГЕ МІСЦЕ НА МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ-СМОТРІ PhD ДИСЕРТАЦІЙ

Поздоровляємо аспірантку кафедри «Теорії архітектури» Ярину Жданову за друге місце отримане на конкурсі-презентації PhD дисертацій, що пройшов в Ессені, Німеччина, в рамках Річних зборів Німецько-українського академічного товариства спільного з днями України в Рейн – Вестфалії, які проходили 28-29 вересня 2023 року.

Посилання на офіційну сторінку заходу: https://www.uni-due.de/chemie/ak_epple/en/ukrainedays2023

Ярина представила свою роботу на тему: «Архітектурно-планувальна організація багаторівневих рослинних ферм»,  за спеціальністю 191 «Архітектура та містобудування» та 203 «Експериментальні науки та технології» за напрямком №3 «Біорізноманіття, екологія та навколишнє середовище». Робота виконується на базі Київського національного університету будівництва та архітектури та технологічного центру BETA університету UVIC, Центрального університету Каталонії (Вік, Іспанія) в рамках договору про подвійну аспірантуру. Керівники роботи: Dr. Lidia Paredes, Dr. Mabel Mora, PhD Hanna Dorokhina.

Вітаємо Ярину з відзнакою! Бажаємо подальших успіхів в науковій діяльності!