НОВИНИ КНУБА

Презентація проєктів відбудови с. Мощун від КНУБА

8 червня в КНУБА відбулася офіційна презентація проектів відбудови с. Мощун, що були виконані студентами 33-А і 33-Б груп на кафедрі Теорії архітектури (зав. кафедри – професор Г.Л. Ковальська) під керівництвом доцентів Олійник О.П. і. Пекера А.Й.  Роботи проводились в рамках співпраці з Гостомельською селищною військовою адміністрацією, Департаментом містобудування та архітектури Київської ОДА та проєктним інститутом, що розробляє генеральний план села. Студенти Кобзаренко Д., Щериця К., Малащук І, Деркач О., Онопко Н., Полосьмак П., Тригуб А., Сільвестрова С. ( гр. АБС-33Б),  Журавчак Д., Костінська Є., Биков Є., Костина К., Лисенко Д. (гр. АБС-33А)  розробили 3 варіанти генплану на основі SWOT-аналізу ситуації, запропонували рішення громадських закладів, зон відпочинку, приватної забудови, велосипедних доріжок, благоустрою території вздовж  річок  Ірпінь і Мощунки, розробили  пропозиції щодо меморіалу увічнення пам’яті героїв оборони Мощуна.  Всі матеріали будуть надані державним структурам для подальшого опрацювання. Представники Гостомельської  військової адміністрації, які були присутні на презентації,  вручили грамоти-подяки ректору КНУБА Кулікову П.М., декану архітектурного факультету Кащенко О.В.,  завкафедри теорії архітектури  Ковальській Г.Л., керівникам проекту Олійник О.П. і Пекеру А.Й та всім студентам.

Відбудуємо Україну разом!

Юлія  Хараборська, Архітектурний факультет