Викладацький склад кафедри Теоретичної механіки

Гайдайчук Віктор Васильович

Завідувач кафедри, професор кафедри, професор, доктор технічних наук, Заслужений діяч науки і техніки. Член спеціалізованих вчених рад D 26.056.04 та D 26.056.06 КНУБА.

Борисюк Олександр Андрійович

професор кафедри, старший науковий співробітник, доктор фізико-метематичних наук, член корреспондент НАН України, член спеціалізованої вченої ради Д 26.196.01 при Інституті гідромеханіки НАН України. Обіймає посаду провідного наукового співробітника в Інституті гідромеханіки НАН України

Кошевий Олександр Олександрович

доцент кафедри, доцент, Ph.D. (доктор філософії) за спеціальністю 192 Будівництво і цивільна інженерія.

Котенко Костянтин Едуардович

доцент кафедри, доцент, кандидат технічних наук, вчений секретар кафедри.

Палій Оксана Миколаївна

доцент кафедри, доцент, кандидат технічних наук, відповідальна по профорінтаційній роботі будівельного факультету КНУБА.

Плохута Руслана Олександрівна

Лук’янченко Ольга Олексіївна

професор кафедри, професор, доктор технічних наук, старший науковий співробітник НДІ Будівельної механіки.

Паламарчук Дмитро Анатолійович

доцент кафедри, доцент, кандидат технічних наук.

Якісний склад кафедри ТМ 2018-2023 роки