Кошева І.С.

Освіта:

• У1989 році закінчив Київський національнальний університет будівництва і архітектури за спеціальністю промислове і цивільне будівництво, здобула кваліфікацію інженер-будівельник
  • У 1981 році закінчив Київський коледж будівництва архітектури і дизайну здобув кваліфікацію технік-будівельник

Професійний шлях:

• 2009 р. – асистент кафедри

Інформація про наукову діяльність:

• Публікації – 4
  • Участь в конференціях за 5 років – 1, у тому числі 1 міжнародні
  • За 5 років наукових видань 4, у тому числі науково-методичних та підручників –1

Наукові праці по роках публікації:

2022
  • Кошевий О.О., Кошева І.С. Багатокритеріальна параметрична оптимізації в парі цільових функцій: вага і переміщення оболонки мінімальної поверхні на прямокутному контурі при термосиловому навантажені. Шляхи підвищення ефективності будівництва в умовах формування ринкових відносин. 2022. № 49 (1). С. 66-78. (Фахове видання)
  • Гетун Г.В., Кошева В.О., Кошева І.С., І.К. Безкубенко Етапи розвитку бетонута досвід використання залізобетонних конструкцій. // Будівельні конструкції. Теорія і практика: наук.-техн. збірник. К.: КНУБА. 2022. Вип.10.– С.42 – 55. (фахове видання)
  • Гетун Г.В., Кошева В.О., Кошева І.С., Соломін А.В. Досвід використання та історія розвитку металевих конструкцій. //Містобудування та територіальне планування: наук.-техн. збірник. К.: КНУБА. 2022. Вип.80.– С.99 – 114. (фахове видання)
2021
  • Гайдайчук В.В. Кошевий О.О. Кошева І.С. Оптимальне проектування ригелів при різній геометричній формі поперечного перерізу в програмному комплексі femap nastran // Будівельні конструкції. Теорія і практика: наук.-техн. збірник. К.:КНУБА. 2021. Вип.6.– С.121 – 134. (фахове видання)