Керівник відділу прикладної техніки та керівник відділу інжинірингу компанії VEKA Ukraine Дмитро Фірсов представив гостям з Університету особливості свого виробництва. Також було обговорено перспективи впровадження та реалізації основних положень дуальної освіти в КНУБА за участі VEKA Ukraine.

VEKA Ukraine – дочірня компанія німецького концерну VEKA AG, який вже понад 40 років займається розробкою і виробництвом практичних, надійних і екологічних віконних і дверних систем з пластику.
Виробництво в Україні було відкрито більше семи років тому. За цей час VEKA Ukraine довела, що здатна випускати високоякісні профілі для металопластикових вікон відповідно до найсуворіших корпоративних стандартів якості. Оснащений за останнім словом техніки завод, кваліфікований персонал, використання висококласних матеріалів – ось основні складові успіху VEKA. Пропоновані в Україні профілі для пластикових вікон мають всі необхідні ліцензії та сертифікати відповідності провідних європейських інститутів.

Ірина Івахненко

голова Молодіжної наукової ради КНУБА