Група компаній VELUX проводить Міжнародний архітектурний конкурс VELUX для студентів IVA  починаючи з 2003 року  з врученням грошових нагород на церемоніях нагородження 2004, 2006, 2008, 2010, 2012, 2014, 2016, 2018 та 2020 років. Конкурс проводиться кожні два роки і покликаний надихнути майбутніх архітекторів-студентів по всьому світу попрацювати з денним світлом дослідити і переосмислити його значення в архітектурі.

Конкурс організовується у тісній співпраці з Міжнародним союзом архітекторів (UIA) та Всесвітнім фестивалем архітектури (WAF) та визнаний Європейською асоціацією архітектурної освіти (EAAE), Американським інститутом архітектури студентів (AIAS), Консорціумом архітектурних дослідницьких центрів (ARCC) та Асоціацією колегіумів Школи архітектури (ACSA).

Конкурс проводиться у двох номінаціях:

  • “Денне світло в будинках”
  • “Вивчення денного світла”

Визначення переможців

У червні 2020 року журі, що складається з видатних архітекторів, в тому числі членів Міжнародного союзу архітекторів (UIA), збереться для перегляду всіх заявлених проектів і вибере 5 регіональних переможців в кожній з категорій. 10 регіональних проектів-переможців з 5 регіонів світу будуть нагороджені призом у 1200 євро для команд і 300 євро для вчителя. Потім десять регіональних переможців особисто представлять свої проекти журі, яке обере одного переможця в кожній з двох категорій. Кожній з двох команд-переможців буде вручений приз у розмірі 4000 євро для команди і 1000 євро для вчителя після особистої презентації для жюрі на Всесвітньому фестивалі архітектури-2020

Як взяти участь?

Щоб взяти участь в конкурсі, ви повинні бути студентом архітектурної школи або вузу, подати заявку на участь на iva.velux.com з 1 вересня 2019 року по 1 квітня 2020 року і представити свій проект до 15 червня 2020 р

У кожного представленого проекту повинен бути куратор – викладач архітектурного навчального закладу, який забезпечить підтримку учаснику. Переможцями будуть названі обидва учасники – і студент і його куратор.

Церемонія нагородження переможців пройде в листопаді 2020 року.

Про ВЕЛЮКС

Компанія VELUX – світовий лідер з виробництва мансардних вікон та сонцезахисних аксесуарів з майже 80  річним досвідом. Продукти компанії вже встигли завоювати авторитет власників мансардних вікон по всьому світі. Компанія має власні представництва в 40 країнах, загальна кількість персоналу Групи VELUX нараховує більше 9 500. Загалом мансардні вікна VELUX продаються більш ніж в 70 країнах, а виробничі потужності зосередженні в 11 країнах.

Сьогодні компанія VELUX це дещо більше, ніж виробник мансардних вікон та аксесуарів. В асортименті компанії присутні вікна для пласких дахів, світлові тунелі, продукція на сонячних батареях та продукти для надійного і теплого встановлення вікна.

Проекти, реалізовані за підтримки VELUX, такі як, Активний будинок, Model Home 2020,  формують сучасні будівельні тенденції енергоефективного, екологічного, комфортного житла.

https://www.facebook.com/pg/internationalveluxaward/posts/?ref=page_internal

https://www.instagram.com/internationalveluxaward/

https://www.velux.ua/uk/professional/architects/iva

Детальний опис конкурсу ви можете знайти тут: https://iva.velux.com/