НОВИНИ КНУБА

1 вересня – День першокурсника

В усі часи скільки існує студентство, його звичаї й традиції були невід’ємною частиною навчання, такою ж обов’язковою, як відвідування лекцій, написання курсових або здача екзаменів. Перше вересня – День знань! В Київському національному університеті будівництва і архітектури пройшли  зустрічі з першокурсниками в Центрі культури та дозвілля КНУБА. Нових «кнубівців» щиро привітали ректор КНУБА Петро Куліков, голова Ради студентського самоврядування КНУБА Ілля Цап, декани факультетів.

Додамо, що в цьому навчальному році Вищим навчальним закладам та коледжам, які не розташовані в зонах бойових дій, Міносвіти пропонує з 1 вересня перейти в аудиторний формат навчання. Зазначається, що епідемія COVID-19, а потім і збройна агресія проти України призвели до незаперечного зниження якості освіти, пов’язаного з відсутністю ефективного зворотного зв’язку з викладачами, великим обсягом домашніх завдань, технічними проблемами, недостатнім забезпеченням здобувачів освіти та науково-педагогічних працівників комп’ютерною технікою, браком спілкування, відсутністю здобуття дієвого практичного досвіду тощо.

Аби було комфортно всім першокурсникам, цьогоріч зустріч була поділена на три частини. Перша – з «новобранцями» 192 спеціальності – «Промислове та цивільне будівництво», а це студенти  будівельного, будівельно-технологічного факультетів, факультету інженерних систем та екології й урбаністики та просторового планування. Друга зустріч – із першокурсниками факультетів  автоматизації і інформаційних технологій і геоінформаційних систем та управління територіями. І третя – з першокурсниками архітектурного факультету.

Ось так, починаємо. Студенти КНУБА – вперед, до знань!

Інформаційний центр