![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/img_5121-1-1140x760.jpg)
1 вересня – День першокурсника
В усі часи скільки існує студентство, його звичаї й традиції були невід’ємною частиною навчання, такою ж обов’язковою, як відвідування лекцій, написання курсових або здача екзаменів. Перше вересня – День знань! В Київському національному університеті будівництва і архітектури пройшли зустрічі з першокурсниками в Центрі культури та дозвілля КНУБА. Нових «кнубівців» щиро привітали ректор КНУБА Петро Куліков, голова Ради студентського самоврядування КНУБА Ілля Цап, декани факультетів.
Додамо, що в цьому навчальному році Вищим навчальним закладам та коледжам, які не розташовані в зонах бойових дій, Міносвіти пропонує з 1 вересня перейти в аудиторний формат навчання. Зазначається, що епідемія COVID-19, а потім і збройна агресія проти України призвели до незаперечного зниження якості освіти, пов’язаного з відсутністю ефективного зворотного зв’язку з викладачами, великим обсягом домашніх завдань, технічними проблемами, недостатнім забезпеченням здобувачів освіти та науково-педагогічних працівників комп’ютерною технікою, браком спілкування, відсутністю здобуття дієвого практичного досвіду тощо.
Аби було комфортно всім першокурсникам, цьогоріч зустріч була поділена на три частини. Перша – з «новобранцями» 192 спеціальності – «Промислове та цивільне будівництво», а це студенти будівельного, будівельно-технологічного факультетів, факультету інженерних систем та екології й урбаністики та просторового планування. Друга зустріч – із першокурсниками факультетів автоматизації і інформаційних технологій і геоінформаційних систем та управління територіями. І третя – з першокурсниками архітектурного факультету.
Ось так, починаємо. Студенти КНУБА – вперед, до знань!
Інформаційний центр
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/img_5120-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/img_5124-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/img_5126-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/img_5137-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/img_5111-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/img_5110-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/img_5112-1024x683.jpg)
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/09/img_5100-683x1024.jpg)
Вам також може сподобатись
![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/c9nvnarnrmfm1qcrdnne7wpr-500x380.jpeg)
Про книгу – з любов’ю і повагою. До Всесвітнього дня книги та авторського права
23 Квітня, 2023![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/mkip-knuba-19.02.2024-1-500x380.jpg)
Збереження культурної спадщини сьогодні – майбутнє нації завтра!
14 Лютого, 2024![](https://www.knuba.edu.ua/wp-content/uploads/2023/07/bytva_fak_89-500x380.jpg)