НОВИНИ КНУБА

1 вересня – День знань!

В Україні день 1 вересня з давніх-давен – не просто початок осені. Для мільйонів школярів, студентів, їхніх батьків, а також для вчителів і викладачів це справжнє свято – День знань. З цього дня починається офіційний навчальний рік у всіх навчальних закладах.

В інших країнах немає єдиної для всіх дати. Наприклад, у Німеччині та Франції навчальний рік починається в період із серпня до кінця вересня, в Італії – 1 жовтня, в Японії – 1 квітня, у Грузії – 20 вересня. В Іспанії початок нового навчального року залежить від строків збирання врожаю, і в кожній провінції країни ця дата своя. В Австралії, на протилежному боці земної кулі, починають учитися в лютому, тобто, за їхнім календарем, – наприкінці літа.

Різні країни мають свої особливості у святкуванні цього дня.

В Україні за традицією найперший урок у навчальному році – «Урок Миру». В 2023 році перший урок має свої особливості й називається “Ми українці: честь і слава незламним!”

Інформаційний центр