Новини кафедри ТЕХНОЛОГІЙ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

15 січня 2024 р. розпочали свою роботу Міждисциплінарні Студії «Європейські Зелені Виміри». Студії відбуваються у рамках реалізації проєкту Європейського Союзу Еразмус+ Жана Моне_Кафедра «Європейські Зелені Виміри» 101081525 − JM EUGD − ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH. Зустрічі проходять у он-лайн форматі, організовані Чорноморським національним університетом імені Петра Могили (цільова аудиторія: студенти, аспіранти, викладачі, науковці, громадські діячі, практики та усі зацікавлені). Приєдналася до студій і старший викладач кафедри ТЗНС та ОП КНУБА Савченко А.М. Зустрічі відбуваються щосереди, плануються до кінця квітня 2024р.

За цей період було розглянуто такі теми: “Природні ресурси, якість довкілля та зміна клімату”,  “Зелені ініціативи та зелена дорожня карта”, “Стратегії екологічної політики ЄС”, “Зелена циркулярна економіка та розвиток низькокарбонової економіки”, “Інтегроване управління водними ресурсами: виклики ХХІ століття”.

Подібні заходи сприяють розвитку співпраці науковців.