Новини кафедри ТЕХНОЛОГІЙ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

19.12.2022 р. на кафедрі технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці відбулась відкрита онлайн-лекція на тему «Корпоративна соціальна відповідальність та міжнародні проекти»

У співпраці з відділом корпоративної соціальної відповідальності Укренерго на чолі з начальником відділу Чікало Оксаною Миколаївною, 19.12.2022 р.  була організована лекція для студентів та викладачів кафедри технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці КНУБА на тему: «Корпоративна соціальна відповідальність та міжнародні проекти».

Дякуємо експертам з Укренерго, а саме експерту з екології Давидову Геннадію Матвійовичу та експерту з корпоративної соціальної відповідальності Грицай Анастасії Юріївни, які розповіли студентам про технології захисту навколишнього середовища при будівництві енергетичних об’єктів,  особливості сталого розвитку та корпоративної соціальної відповідальності в енергетиці, соціально-екологічний моніторинг проектів реконструкції.

Завдяки відповідальному ставленню Укренерго до розвитку енергетичної освіти та, зокрема, таким практичним програмам, студенти мають можливість отримувати професійний досвід вже в університеті та будуть максимально готові працювати для розвитку енергетики в майбутньому. 

В подальшому планується продовження співпраці щодо проходження здобувачами виробничих практик та стажування на об’єктах компанії Укренерго.

Новину підготувала завідувачка кафедри технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці Тетяна Ткаченко

Follow by Email
YouTube
Instagram
Telegram