Новини кафедри ТЕХНОЛОГІЙ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

19.12.2022 р. на кафедрі технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці відбулась відкрита онлайн-лекція на тему «Корпоративна соціальна відповідальність та міжнародні проекти»

У співпраці з відділом корпоративної соціальної відповідальності Укренерго на чолі з начальником відділу Чікало Оксаною Миколаївною, 19.12.2022 р.  була організована лекція для студентів та викладачів кафедри технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці КНУБА на тему: «Корпоративна соціальна відповідальність та міжнародні проекти».

Дякуємо експертам з Укренерго, а саме експерту з екології Давидову Геннадію Матвійовичу та експерту з корпоративної соціальної відповідальності Грицай Анастасії Юріївни, які розповіли студентам про технології захисту навколишнього середовища при будівництві енергетичних об’єктів,  особливості сталого розвитку та корпоративної соціальної відповідальності в енергетиці, соціально-екологічний моніторинг проектів реконструкції.

Завдяки відповідальному ставленню Укренерго до розвитку енергетичної освіти та, зокрема, таким практичним програмам, студенти мають можливість отримувати професійний досвід вже в університеті та будуть максимально готові працювати для розвитку енергетики в майбутньому.

В подальшому планується продовження співпраці щодо проходження здобувачами виробничих практик та стажування на об’єктах компанії Укренерго.

Новину підготувала завідувачка кафедри технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці Тетяна Ткаченко