Новини кафедри ТЕХНОЛОГІЙ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

19 травня 2023 року викладач кафедри технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці разом із студентами взяли Міжнародній науково-практичній конференції “Наука, освіта та технології: актуальні проблеми теорії та практики”

19 травня 2023року в м. Дрогобич відбулася Міжнародна науково-практична конференція “Наука, освіта та технології: актуальні проблеми теорії та практики”. Старший викладач кафедри технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці Савченко А.М. разом із студентами будівельного факультету взяли активну участь.

Студент групи ПЦБ-33 Афтенюк Іван Андрійович разом з викладачем представили доповідь в секції «Технічні науки» за темою: «Використання відновлювальних джерел енергії, як елемент зеленого будівництва», студенти групи ПЦБ-33 Сумак Андрій Сергійович та Фурсович Ілля Юрійович разом з викладачем представили колективну роботу в секції «Юридичні науки» за темою: «Роль держави у розвитку зеленого будівництва: законодавче регулювання, фінансування, створення стимулів та інцентивів».

Автор: Савченко Антоніна