Новини кафедри ТЕХНОЛОГІЙ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ОХОРОНИ ПРАЦІ,  НОВИНИ ФАКУЛЬТЕТІВ,  НОВИНИ ФІСЕ

20.03.2023 року доцент кафедри технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці провела профорієнтаційну зустріч з учнями 10 та 11-х

20.03.2023 року доцент кафедри технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці Кравченко Марина Василівна провела профорієнтаційну зустріч з учнями 10 та 11-х класів Броварського ліцею №4 ім. С.І. Олійника.

Під час бесіди доцент Кравченко М.В. розповіла загальну інформацію про КНУБА, переваги навчання на спеціальностях 101 «Екологія» та 183 «Технології захисту навколишнього середовища», перспективи подальшого працевлаштування та студентське дозвілля. Крім того, обговорили з учнями інформацію про умови вступу в поточному році та особливості вступної кампанії в умовах військового стану на 2023 рік.

Під час спілкування учні проявили зацікавленість та активно ставили різноманітні запитання.

Автор: доцент Кравченко М. В.