2024

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ ОТРИМАВ ПОДЯКУ ВІД ВІТАЛІЯ КЛИЧКА

8 квітня 2024 року на засіданні ректорату КНУБА ректору університету Петру Кулікову була вручена Подяка від київського міського голови Віталія Кличка  за вагомий внесок у розвиток системи якості вищої освіти в місті Києві та забезпечення якісної освітньо-наукової діяльності.

В рамках робочого візиту до Київського національного університету будівництва і архітектури з представником Інституту розвитку міста було обговорено розробку довідника з впровадження принципів безбар’єрності в закладах столиці. Йшлося також про реалізацію інших спільних з КНУБА проєктів наукового спрямування.

ПІДРУЧНИК КНУБА ОТРИМАВ ПРЕСТИЖНУ МІЖНАРОДНУ НАГОРОДУ

У першому Чемпіонаті світу з Науки, Освіти та Мистецтва 2024 року, який пройшов у Римі, організованому всесвітньо відомими вченими  – Нобелівськими Лауреатами – на чолі з легендарним Мухамедом Ель Барадеєм (колишнім Генеральним директором МАГАТЕ), взяла участь команда співавторів підручника (кращого видання 2023 року в номінації “Підручники” на конкурсі Академії Вищої освіти України), випускників, працівників, і вчених Київського національного університету будівництва і архітектури та Глухівського національного педагогічного університету ім. Олександра Довженка, серед яких: Савенко В.І., Курок О.І., Куліков П.М., Бондаренко М.І., Виноградов В.В. Подавши на конкурс для участі в Чемпіонаті підручник “Організація, планування і управління в будівництві” (присвячений нашим Вчителям і пам`яті О.М. Лівінського), став Срібним призером Чемпіонату 2024 року.

Follow by Email